Dětská herna ve stylu dřevěného městečka

Máme za sebou velkou zakázku výroby terapeutické místnosti pro děti ve Středisku výchovné péče ve Frýdlantu v Čechách. Podívejte, jak se věc podařila.

Dětský nábytek, který navrhla naše designérka Lenka s akcentem na dětskou kreativitu a vyrobili jej kluci z naší truhlářské dílny, byl ušit přímo pro potřeby terapeutické místnosti. Ta musí nabízet nejen různá zákoutí pro hru, ale také prostory pro tvoření a odpočinek, ale i praktické úložné prostory.

Nábytek byl vyráběn z přírodních materiálů s použitím zdravotně nezávadných barev.

Obrovskou výhodou tohoto druhu nábytku je ten, že se dokonale přizpůsobí potřebám zákazníka, dítěte i prostoru.

„Děkujeme týmu Provoz 13 za návrh a realizaci nábytku do terapeutické místnosti pro děti do Střediska výchovné péče Frýdlant. Ceníme si vstřícnosti, ochoty a dobrých nápadů, které zároveň respektují způsob naší práce. Klientům se nový nábytek moc líbí, děti využívají zakomponované herní prvky, které jim pomáhají zapomenout na starosti, s nimiž k nám přicházejí. Oceňujeme i snahu vyhovět i našim časovým možnostem s termínem montáže. V případě, že budeme potřebovat doplnit vybavení originálním a na míru vyrobeným kouskem, s radostí se na Provoz 13 obrátíme znovu.“ Tým pracovníků SVP Frýdlant 

Pokud vás zajímají bližší informace nebo chcete poptat výrobu do vlastních prostorů, neváhejte napsat na srbkova@fchcl.cz.